Skip to main content

Przejrzyj nieograniczenie wielki rodzaj klamek

Zapraszamy ciepło Państwa do nabycia klawego zestawu, uchwytu z rozetą.

Ten fantastyczny zestaw prawdopodobnie przyda się Tobie do drzwi wc, lecz może posłużyć również do drzwi pokojowych. Klamka również rozeta w całości pozostała okryta fenomenalnie markowym metalem bez jakichkolwiek drobiazgów plastikowych. Do kompletu dołączamy i sworzeń w pomiarze ogólnym także komplet śrub montażowych, do których dorzucono wkręty natomiast śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór jakiego, trafia uchwyt natomiast rozeta, jest możliwość doboru rozety z wkładką na klucz, lub izolacją do drzwi wc. Nasze klamki plus rozety posiadają różnokolorowe zdobienie, w tonacji satyny czy chromu. Do któregokolwiek typu uchwytów, nasza firma dopisuje dwunastomiesięczną asekurację.

Cały zestaw możemy do Państwa nadać w stylowym etui. Nasze uchwyty odróżnia kapitalne zjednoczone z bardzo przystępną stawką na rynku. Pilnie dzisiaj zapraszamy Państwa do nabytku. Zlecenie wolno zdać za doradztwem naszej strony internetowej na której powinno się zrealizować druk zgłoszeniowy lub telefonując na poniższy numer telefonu. Serdecznie namawiamy.